Čeština English
HDCM LogoHDCM LogoHDCM Logo

Prezident HDCM
FRIENDS, RIDERS AND SUPPORTERS Of HARLEY-DAVIDSON BIKES,

přestože náš klub dobře znáte, dovolte, abychom se Vám touto cestou jen krátce připomenuli. Náš klub byl založen
v roce 2006, kdy se 19 jezdců a příznivců motocyklů Harley-Davidson rozhodlo spojit se ke společnému pořádání akcí, ježdění s mottem „Cesta je cíl“ a setkávání se s dalšími H-D jezdci a kluby. Klub od počátku svého působení projevil zájem o přijetí do Federace H-D klubů Evropa (FH-DCE) a po splnění podmínek pro přijetí, včetně minimálního počtu 25 členů klubu, byl v roce 2009 přijat. Potřebnou podporu (support) nám daly H-DC Praha - nejstarší existující klub na světě, a kamarádi z Řecka
H-DC Hellas – dodnes si toho velmi vážíme.

10 let trvání klubu není pro někoho závratné číslo, ale pro nás je to 10 let života klubu, se vším, co k tomu patří. Jsou v tom desítky pořádaných akcí, setkání a vyjížděk, návštěvy druhých klubů a jejich akcí, klubové expedice do zahraničí apod. Jen zahraničních cest, ať už celý klub nebo skupina členů, jsme uskutečnili do 23 zemí Evropy. Nemůžeme opomenout pravidelnou účast našich členů na akcích - Prezidentský meeting a Super Rally. V současné době má naše členská základna 51 osob a jako celý klub chceme i do budoucna dodržovat základní životní normy, které jsou srdcem našeho světa: BRATRSTVÍ, PŘÁTELSTVÍ, ÚCTA A VZÁJEMNÝ RESPEKT.

Dovolte tedy, abych vás touto cestou pozval na oslavu 10. výročí založení klubu, které se bude konat od 26. do 28. srpna 2016 v naší klubovně na Havlově.


Zdeněk ŠOULA - Zdenál
prezidentKlubovna se nachází v malebném místě Českomoravské vrchoviny, cca 40 km severozápadně od města Brna. Toto místo je v naší zemi dobře známé stráveným dětstvím prvního prezidenta samostatné České republiky Václava HAVLA – proto se toto místo jmenuje Havlov. Klubovna je jedním z objektů areálu, patřícího prezidentovi našeho klubu, což nám umožňuje využívat ho jako klubovnu klubu.

Celá oslava bude probíhat v klubovně s kapacitou 200 lidí v sále a dalších 300 lidí v zastřešených venkovních prostorách. K ubytování slouží 2-3lůžkové pokoje, čtyř a osmilůžkové chatky a k dispozici je neomezený počet míst pro stanování. Součástí areálu a k užívání je wellness centrum, stejně tak jako ke sportovnímu vyžití řada sportovišť. Prohlédnout si místa těchto aktivit i ubytování můžete na fotogalerii těchto webových stránek.

V programu bude vyjížďka do okolí, kde jsou k navštívení turisticky atraktivní místa nedalekých zámků a hradů, jeskyně Moravského krasu či přímo „hlavního“ města Moravy – Brna.

Celou dobu vás bude provázet živá a reprodukovaná rocková hudba a k jídlu a pití bude připravena kvalitní česká kuchyně, české pivo, moravská vína a plně zásobený bar – nejen Jack Daniels.

Celý areál je kompletně oplocen s přístupem pouze pro hosty s dostatečným místem pro parkování.

OJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ (registrace) Vám bude zaslána na vyžádání společně s dalšími informacemi pro účast.
REGISTRACE k účasti začne od 15. 3. 2016 do 15. 7. 2016.


Miroslav DLOUHÝ - Dlouhán
secretary

miroslav.dlouhy66@gmail.com, tel.: +420 724 322 813

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain